Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SARI AİLE'NİN RÜYASI-RÜYADA EŞCİNSEL GÖRMEK

07.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Aile
Merhaba, rüyamda bizim evde iki tane travestiye yardım etmeye çalışıyorum. Onları doktora götüreceğim. Oğlumu kucağıma alıyorum, suluğunu da çantama koyup evden çıkıyoruz birlikte. Uzun olan travestiye kapıyı kapatmasını söylüyorum. Kapatıyor fakat koridorun lambası açık kalıyor. Kapıyı kapatmadan lambayı kapatsaydık keşke diyorum. Sonra eşimle arabadayız ve benim kimliğim yanımda değilmiş. O zaman ben muayene olmayayım doktora, sadece onları götüreyim diyorum. Teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayata bakışınızın değişeceğini, başkalarını anlama ve onlarla geçinebilme, farklılıkları içinize sindirebilme yolunda adımlar atacağınızın işareti. Kimlik, bazen kimlik problemlerinin, nereye ait olduğunu bilememenin işaretidir. Sanırım farklı kiişiliklerle bir arada olmanız gerekecek, alışkın olmadığınız çevrelerde kalıplarınızı yıkmak zorunda kalabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA