Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SARI AİLEMİZ'İN RÜYASI- RÜYADA ÇİĞ ETLERİ BIRAKMAK

27.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Ailemiz
Merhaba, rüyamda annemle pazardayız. Bir bayan satıcı, önündeki leğende bal kabağını parçalara ayırmış satıyor. Parça parça olması hoşumuza gidiyor, alıyoruz. O esnada bir erkek de ahtapot temizliyor, ahtapotun kollarına vura vura... Almak için beklemek zorundayız. Çok bekliyorum bunu yapmasını ve artık beklemekten yorulup, elimdeki çiğ etleri oradaki masaya bırakıyorum. Sonra sabun sıkıp elimi yıkıyorum orada. Kolumda çocukluk saatim var, bilekliği tuz içinde. Onu silkelemeye uğraşıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu sıralar hep zevk vermeyen işlerle uğraşıyor olmalısınız. Sarpa saran bir işin çözümlenmesini beklemek sizin bşr dertten veya belalı bir durumdan farkında olmadan sıyrılmanıza yardım edecek. Ellerinizi de yıkadığınıza göre etkilerden de kurtulmuşsunuz. Her şeyin bir zamanı var diyor rüyanız. Zorlamamak lazım bazı şeyleri, beklemek yerinde olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA