Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SARI'NIN RÜYASI: RÜYADA GERDANLIK GÖRMEK

03.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı
Merhaba, rüyamda babam bana üzerinde değerli taşların da olduğu altın ve çok büyük bir gerdanlık getirmiş bunu 6000 TL’ye yurt dışından getirttiğini söylüyor. Düğünlerde takılan bir şey olduğunu ve çok iddialı olduğunu düşünüyorum üzerimde gelinlik var ve saçım normalde sarı olmasına rağmen rüyamda siyah. Yüzüm aynaya dönükken bir adam bu gerdanlığın ölçüsünü boynuma tutuyor, gerdanlığın büyüklüğünü düşünerek, takıladabilirmiş demek diyorum. Sonra bu gerdanlığı masaya yatırıyorum ve sucuk olduğunu görüyorum rüyamda buna şaşırmadım. Bıçakla sucuğu dilimliyorum pişirmek için, sonra bunu benim takacağımı öğreniyorum ve keşke dilimlemeseydim çirkin oldu böyle diyorum. Dilimlediklerim de ipe geçirilmiş gerdanlık şeklinde.O esnada bir de bu sucuk gerdanlığın haricinde duran bir kangal sucuk görüyorum neyseki onu dilimlememişim diyorum. Şu anki durumum: Evliyim, üç çocuk annesiyim. İş arıyorum ve el kemiğimin altında bir tümör çıktı, doktorlarca onun araştırılması yapılacak önümüzdeki hafta
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerdanlık, boyun borcudur ama zorla takılmadığı taktirde gönüllü üstleneceğiniz şeyleri sembolize eder. Babanız size bir sorumluluk verebilir. Sucuk, çiğ et gibi yorumlanır. Gerçi çiğ et kadar ağır durumları içermez ama hastalıkların ve sıkıntıların habercisidir. İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durum rüyanıza yansımış. Umarım kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA