Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SAMERZ'İN RÜYASI- RÜYADA DİŞLERİN ARASINDAN SAÇ ÇIKMASI

20.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Samerz
Merhaba rüyamda bir dükkana gidiyorum gezinirken masa örtülerini görüyorum renkleri koyunun bir açık tonları olmak üzere mavi yeşil.bir de turkuaz renk.yanıma erkek satış danışmanı geliyor bana çok güzeller alın bir tane diyor.tam ona cevap vereceğim dişimin dibinde saç olduğunu fark ediyorum.çekiyorum çekiyorum sonunda çıkarıyorum.adamada belli etmemeye çalışıyorum.içimden diyorumki saç telim ne kadar kuvvetliymiş o kadar çektim kopmadı.ilginç bir rüyaydı benim için yorumlarsanız sevinirim teşe
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Mağaza ve satış danışmanı hayatın zevk alınan bölümünü simgeliyor ama bu sürecin içinde içinizden bir türlü atamadığınız sıkıntılar da gün yüzüne çıkacak. Bir yandan kendinizi telkin ile ya da anlatarak içinizdeki sorunları yenmeye çalışacaksınız. Zor olabilir ama herşey insanlar için sonuçta. Bize yenemeyeceğimiz sıkıntılar verilmez. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA