Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SAKURA'NIN RÜYASI- RÜYADA ÇOK AĞLAMAK

12.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sakura
Merhaba.Rüyamda arkadaşımla beraber karne aldıktan sonra okuldaki banklardan birisine oturup arkadaşımla beraber kapıya bakıyorduk hep.Birisini bekliyorduk ama hiç gelmeyeceğini biliyorduk.Ona rağmen bekliyorduk.Sonra nasıl haberi aldım bilmiyorum benim için her şeyden çok önemli birisinin ölüm haberini alıyordum ve çığlıklar atarak ağlıyordum.Beraber çekindiğimiz fotoğrafı çerçeve yaptırmıştım o fotoğrafa bakıp saatlerce ağlıyordum.Anlamı nedir acaba?Teşekkürler şimdiden.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Karne alıp beklemeniz bir eğitimi ya da benzer bir şeyi bitirip sonuç almak için beklediğinizin işareti. Bir başvuru sonucunu bekleyebilirsiniz mesela. Ama ağlamanız haberci değil. Bu rüyayı sadece negatif enerji yüklenmiş ruhunuzu arındırmak için görmüşsünüz. Bazen çok bunaldığımızda bilinçaltımızın yazdığı senaryoları rüyamızda görüp ağlarız ve kötü enerjilerden kurtuluruz. Bir kaç gün içinde kendinizi çok daha iyi hissedeceğinizden eminim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA