Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SAF KIZ'IN RÜYASI-RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN SİTEM ETMESİ

25.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Saf kız
Eski sevgilimle bir ay önce olaylı ayrıldık.Simdi yeni biri var hayatımda.Rüyamda bir erkekle konusuyorum hava karanlık ortam kalabalık masada oturuyoruz.Konuştuğum erkek sözde sevgilim.Arkadaşlarım o sırada arkada eski sevgilin var diyorlar,kötü hissettim kalktım yanına gittim.Yerde oturuyordu kapının yanında, yüzü asık kötüydü.Bana dedi ki bana neden yol vermiyorsun, gitmeme neden izin vermiyorsun, al karşındayım seni istemiyorum artık de dedi.Kötü oldum bakamadım yüzüne.Uyandım sonra
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhunuzdan bir parça onun yaşamında, onun ruhunda yapışık kalmış. Bu nedenle kıpırdayamıyor, hayatına yeni birisini alamıyor ve hatta sizi unutamıyor. Siz onu geride bırakmışsınız ama o sizi bırakamıyor. Belki de bu yüzleşme bunun için gerekliydi. Sizden, onun hayatından tamamen koptuğunuzu söylemenizi istemiş. Bunu söyleseydiniz enerjiniz size geri dönecekti. Ama şu anda hala orada bir yerde, sizden uzakta, ona yakın duruyor. Onu arayın ve onunla tüm bağlarınızı kopardığınızı söylemeyi deneyin. Böylece onun ruhu huzura kavuşacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA