Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SADRAZAM'IN RÜYASI: RÜYADA SİLAHLA SALDIRI GÖRMEK

08.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen SadrazaM
Yaşım 35. Mühendisim. Evliliği düşündüğüm kızla rüyamda gece arabayla ilerlerken adamın biri önümüze atlayarak camı kırıyor ateş ediyor ve kızı karnından vuruyor. Bizde elimde silahla adamın peşine düşüyoruz ama bulamıyoruz. Sonra kızı arabaya gönderiyorum bende kale surları üzerinde asılı büyük ekran tv'mizi alıp geleceğimi söylüyorum. Kumandaya basıp tv açıyorum ki tam olarak nerede olduğunu göreyim. ilerlerken bir çay bahçesinin içinden geçiyorum garson davet ediyor oturmuyorum. Islak beyaz gömlek ve siyah kumaş pantolon giymiş ayaklarım ise çıplak şekilde yürürken kale surunda koridordan içeri giriyorum. Suratları belli olmayan cüzzamlı bir çok insan. Onlara dokunmadan gitmek isterken 1 çocuk çıplak ayağıma dokunacak gibi oluyor kaçıyorum. Koridorun sonunda 1 oda. Kapıyı açıyorum içerde kına gecesi. Annem içerde. Giriyorum diz çökünce silah düşüyor annem görünce silahı alıp çıkıyorum. Dışarda dayımdan sigara alıp içerken annem oğlum ne yaptın sen diyor uyanıyorum. Yorumlar mısınız?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evlilik sizin gözünüzü biraz korkutuyor sanırım ve bu korkularınız rüyanıza yansımış. Hayatınıza dair önemli haberler alacaksınız ve kafanız biraz karışacak
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA