Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SAADET'İN RÜYASI- RÜYADA ASLANIN KOVALAMASI

15.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen saadet
Merhaba, rüyamda bisikletle lüks bi otelin asansörüne binmeye çalışıyorum fakat görevliler izin vermiyor. Daha sonra yine bisikletle ağaçlık bi alanda görüyorm kendimi, buradada bir sürü beyaz köpek yada aslan karışık hayvan görüyorum. İçlerinden biri havlayarak bana doğru koşmaya başlıyor, bende kaçıyorum. Peşimde koşan hayvan yine beyazdı ama köpekmi aslanmı çözemedim, tam köpek gibi değil ama aslan gibi yelesi vardı beyaz renk. Fakat havlıyormuydu kükrüyormuydu onuda net ayırt edemiyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Beyaz aslan ya da beyaz köpek bu rüyada devletin adamlarını temsil ediyor. Devlet adına hareket eden birileri düzenli giden hayatınızı karıştırabilirler. Aslında kariyer hedeflerinizde zorlanınca hırslanmayı da bırakmışsınız. Siz tedbirli olun. Kendinizi riske atacak şeyler yapmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA