Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYALARI KONTROL EDEBİLMEK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen başka boyut
Bu rüyayı daha öncede görmüştüm ve o önceden gördüğümü kontrol edemiyodum ama bu sefer gördüğümde kontrol edebiliyodum. Rüyam şöyle,dünyayı bombalamak isteyen sihirli periler vardı,ben ve 1 arkadaşımda sihirliydik onları sadece biz yenebilirdik.herkesi bizim okulun belirli sınıflarına yerleştiriyoduk güya oralar daha güvenliymiş. Sonra uçarak okulun en üst katına çıkıyoduk ordan başka bi boyuta geçiyoduk ve onları yenip herkesi kurtarıyoduk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanın içinde olup da rüyayının gidişini kendi isteklerinize göre yönetebilme durumuna "lucid rüya" diyoruz. Lucid rüyaların büyük bölümü aslında hayaldir. Biz uyku esnasında bir üst boyuta, sadece eterik bedenimizle seyahat ederiz. Bir üst boyut, yeni ölenlerin de içinde bulunduğu bir hayal alanıdır. Ruh, burada hayal ettiği herşeyin anında gerçekleşmesine tanık olur. Aslında tam olarak kendi gücünün farkına varır. Siz de o alana geçip, hayalerinizi yaşamış ve onları idare etmişsiniz. Alıştığınızda bunu sık sık yapabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA