Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYALARDAN'IN RÜYASI- RÜYADA GÖZ ÇİZMEK

22.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyalardan
Merhaba ben rüyamda , bulunduğum ilde dağlar var ve arkadaşlarımla beraber kendi evimdeyim pencereden baktığımız da dağda insanların olduğunu ve dağın şekil değiştirdiğini gorduk ve çok korktuk daha sonda abimi kendi odasında kağıda bir göz çizerken gördüm mavi bir gözdü çizdiği kağıdın etrafında benim cizdiklerim de vardı aynı gözü aslında bende cizmisim rüyamda kendim çizdiğimi biliyorum sonra cizim yapılan masanın üzeri altından ayrıldı ve sabit tutmaya çalıştım abimi çağırdım tutması için,
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Abiniz de, siz de, eviniz de negatif enerji altındasınız. Bu nedenle olayları objektif göremiyor bile olabilirsiniz. Çizdiğiniz resimler ruhunuzun negatif enerji nedeniyle çok büyük sıkıntıda olduğunu haber veriyor. Evin çeşitli yerlerine kaya tuzu koymayı ve evde adaçayı ya da üzerlik tütsülemeyi deneyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA