Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZORLA GÖTÜRÜLMEK

20.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Babamın Rüyası
Merhaba, babam rüyasında benim doğum yaptığımı görmüş. Beni veya bebeği görmemiş fakat benim için hastanedeymiş. İlk çocuğummuş bu. Mavi gözlü bir bayan gelmiş, benim şu an ki yaşlarımdaymış ve babama, "Ben de kızınla aynı gün doğum yaptım." demiş. Sonra bu bayanın annesi gelmiş. Bir gözü yokmuş, yaşlıymış... Babamı zorla oradan götürmeye çalışmış. Babam direnmiş, gitmek istemediğini, onu bırakmasını söylemiş. Kadınsa bırakmamış...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz bir sıkıntıdan kurtulduğunuzda bir başkası da başka bir yerde bir sıkıntısını atmış. Ya da yakında böyle olacak. Gözü olmayan anne, muhtemelen ruhsal varlıklardan biri. Babanız boyutlar arasında gezmiş ve belki de önceden ailesinde olan o bayanın yaşamını izlemek istemiş. Belki de o bayan daha önceki yaşamlarında babanızın gerçekten de kızı olarak yaşamıştır. Ancak bu yaşamda onunla bir bağı olmayacak, böyle olması gerekiyor. O yüzden onu uzaklaştırmaya çalışmışlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA