Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZORLA EVLENDİRİLMEK

23.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aylin
Rüyamda istemediğim biriyle evleniyordum ve üstelik benden yaşça küçük. Günlük hayatta açık bir bayanım ve giydiğim gelinlik kapalı Bembeyaz kabarıktı. Babam mutlu oluyor annemle ben mutsuzdum. Daha sonra sürü halinde kargalar öterek pencereden içeri girmeye çalışıyordu. Bir kaçı girdi ve geri çıktıklar. Yorum sizden şimdiden TşKrler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanın başı korkularınızla ilgili. İstemediğiniz biri ile evlenmek zorunda kalmak ve özgürlüğünüzden feragat etmek gibi bir korkunuz var. Aslında, kendi hayatınız konusunda karar verecek olan sizsiniz, siz istemeden kimse size bir şey yaptıramaz.Kargalar, asil ve akıllı insanlardan oluşan bir sosyal çevreyi istediğinizi, özlediğinizi söylüyor bize. Aslında böyle bir şansınız da var ama siz de hayatınızı onlara açmalısınız, yoksa hayatınızdan çekip giderler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA