Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZİRVEYE ÇIKMAK

17.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Angel
Önümde bir topluluk var kadınlı erkekli ve hepsi bakımlı ve modern insanlar. Onların bir adım arkasından yürüyorum. Hepsi beni tanıyormuş. Bir sürü merdiven çıkıyoruz. Zirveye geldiğimizde kocaman bir cami çıkıyor ve hepsi onun içerisine giriyor ve gelmemi bekliyor. Bu insanlar neden camiye girdi ki diyorum çünkü o tipte insan değil. Bende bir camiye bir aşağı yola bakıyorum. Namaz kılmayı bilmiyorum ki camiye gireyim rezil olurum onlar görmeden uzaklaşmalıyım diyip yola inip otobüse biniyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zirveye çıkmak.. Zirve başarıdır. Çalışıyorsanız kariyeriniz artacak ama çabaların sonunda inançlara bağlı seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bunu kabul etmeyecek, bir inancın getirilerini elde etmek istemeyeceksiniz. Başka bir ekibe katılacak, o inancın popüler insanlarından uzaklaşacaksınız. Cami bazen islami inancı temsil edebilir ama her zaman böyle olacak diye bir kural yok. Bazen başka inançları ve ilkeleri de temsil ediyor olabilir. Mesela siyasi bir görüş, iş için uygulanan bir yöntem de olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA