Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZENCİNİN KOŞARAK GELMESİ

28.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Neşem
Merhaba Kahin Hanım,ben bu gece zenci bir kadını bana doğru koşarken gördüm çok güzel bir kadındı sonra elimde bir pastayla karakola giriyorum sivil polisler arkadaşımmış,bir tanesi hep kahverengi bere takıyorsun çıkar benim olanı vereyim diyor yarısı kırmızı yarısı yeşil bir bereyi başıma takıyor,bir odada bir sürü kutlama yapmak için toplanmış insanlar var küçük çok tatlı bir kız çocuğu beni işaret ediyor kucağıma gelip beni öpüyor yanak yanağa geliyoruz birlikte şarkı söylüyoruz,teşekkürler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ani, sevindirici ve hatta mükemmel haberler var. Üstüne kutlamalar yapacaksınız. Güvendiğiniz bazı insanlar bundan sonra bir sorununuza çözüm bulmanız konusunda sizi yüreklendirecekler. Şarkı söylemeniz bunun sonuçlarının da çok iyi olacağını ve güzel gelişmeleri herkese duyuracağınızı söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA