Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZENCİ ÇOCUK GÖRMEK

22.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kübra
Sevgili Kahin günaydın. Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Ölünün davul çalınmasını istemesi başlıklı rüya yorumum açılmıyor ve çok merak ediyorum. İlgilenirseniz sevinirim. Bugün rüyamda kapı çaldı. Ve 3-4 yaşlarında adı Nurullah olan erkek bir zenci çocuk geldi. Sünnet olduğunu ve bu açık pembe kısa elbiseyi giydiğini ve aç olduğunu söyledi. Çocuğu çok sevdim ve mutfağa gittim. 2 tane haşlanmış yumurta ve 2 tane şekeri peçeteye sardım ve çocuğa verdim. Çok sevindi. Bu arada atama bekliyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızı sizin mail adresinize yolladım. Linkte bir sorun oluşmuş olmalı. Gördüğünüz rüya müjdeli haberleri temsil ediyor. Bedelini ödediğiniz, sıkıntısını çektiğiniz şeylerin güzel sonuçlarını alacaksınız. Bu rüya atama ile ilgili olabilir. Bu haberi alınca hem çok sevineceksiniz hem de bu konu hakkında dedikodunuzun yapılmasına neden olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA