Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ZEHİRLENMEK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eminekaraku
Kızımla evimize girdik ki ev yürüdükçe dalları ayrı oda olan bir ağaç. Kızım bir odasına geçti, ikimiz de ölecekmişiz, ben üst dala diğer odaya çıktım ki önümdeki daldan koca bir yılan kafası çıktı bana baktı, ev yılandan yapılmaymış. Öleceğimi anladım kızımı konuşturmak için uğraştım ikimizin de aynı anda canı çekildi, zehirlendik. Konuşamadık çok üzüldüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Büyük bir ailenin üyelerisiniz siz. Bu dünyadaki ailenizden bahsetmiyorum; ruhsal alemdeki ailenizi kastediyorum. Ve onun da sizin de çeşitli yaşamlarınız olmuş. Önceki yaşamlarınızda ayrı görevler üstlenmiş ve kendi dallarınızı oluşturmuşsunuz. Ancak aynı ruh ailesi içinde, bu dünyada kötülükle görevlendirilmiş ruhlar da var. Yılan bunu temsil ediyor. Diğer alemde ölmek, bu dünyada doğmayı temsil eder. Ya da ruhsal aleme yapılan yolculuğun sona ermesini ve bedene geri dönmeyi. Bu rüyada bir uyarı var. Aynı ruh ailesinden olduğunuz ama muhtemelen bu dünyada farklı yaşamları olan insanlara karşı dikkatli olun diyor size.. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA