Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZEHİR KOKUSU ALMAK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tyler durden
Evdeyim kimse yok evin 1 km aşağısında konser eğlence birşey var ışıklar kapalı mutfağa gidiyorum sonradan böcek salyası veya onun gibi birşey olduğunu eroin,rüyadaki konuşmalarıma göre bu böcek eroin salgılıyormuşbirden şu hava saldırısı olacağı anlamına gelen alarm çaldı damın merdivenlerindeyeim damın kapısını kapatatım mı derken vazgeçtim evinkileri kapadım mutfagın penceresini tam kapatırken zehir kokusu geldi ve soğukkanlılıkla pencereyi kapattım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkalarının hayatlarına özeniyorsunuz çünkü evde sorunlar var. Ani bir haber sizi yine tedirgin edecek. Ancak siz olgun bir ruha sahipsiniz. Hayatta herşeyin bir nedeni olduğuna inanıyor ve dışsal sorunlardan kendinizi uzak tutmayı biliyorsunuz. Kapınızı kapatıp kendi dünyanızda kalmayı tercih etmeniz de bu yüzden. Özel sorunlarınız var evet ama en azından başkalarının verdiği acılardan uzak tutuyorsunuz kendinizi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA