Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZAYIFLAMIŞ OLMAK

07.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hil
Rüyamda eski flört halinde olduğum bir çocugun yakın arkadası masama gelip kalp seklinde kücük bir poset ve küçük kağıt bırakıyordu. Kağıtta kalp içinde ikimizin ismi vardı ve seni seviyorum yazıyordu.Arkadası,bunları onun gönderdiğini söyledi. Sonra o çocuk uzaktan bana bakıyordu. Bende bi süre sonra gözümle ona isaret ettim ve yan yana geldik. Çok zayıflamıstı, olduğundan kısaydı. Sen böle değildin diyordum. Kısa süre öncede yüzünde kırmızı benekler vardı yine bunlar ne diyordum ona.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kariyer açısından zor günler geçiriyor olmalı ve ayrıca zayıflaması da sıkıntılı süreci temsil eder. Kırmızı benekler maddi sorunlardır. Eğer ayrılmanız yeni ise size geri dönmeyi düşünüyor ama nasıl yapacağını bilmiyor olabilir. Uzun zaman önce ayrıldıysanız rüyada o kişi sadece bir semboldür. Biri aracılığı ile yeni bir sevdaya adım atabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA