Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ZARF GÖRMEK

29.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Züleyha
İyi günler.Rüyamda hoşlandığım çocuk yan dairede yaşıyormuş ve bana çok soğuk davranıyor .Bir gün kapımı çalıyor ve bana lamba getirmiş renkli süs için yüzüme bile bakmadan uzatıyor al bunu evini suslersin benim ihtiyacım yok diyor aşırı mutlu olup alıyorum sonra bir tane daha getiriyor ama bu sefer o da mutlu artık umursamaz davranmiyor fakat getirdigi lambaları aldığım için annem ve arkadaşımın annesi bana kızıyorlar,onun odasına giriyorum kitaplar ve uğurböcekli zarf var.Tesekkurler şimdiden.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu erkek size yakınlaşacak. Bir nedenle, bir süre yakın olacaksınız birbirinize. Bu süreçte yavaş yavaş size alışacak. Size bir şeyler öğretirken sizi de tanıyacak olmalı. Bu erkek sizinle birlikte olmak isteyecek sonuçta ama bunu söylemekte zorlanabilir. Belki ona biraz yardım etmeniz gerekecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA