Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YÜZÜNÜN BOYANMASI

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melal
Şimdi rüyamda bir eğlence için yüzümüzü boyamamız gerekiyordu. Çocukları eglendirecektik. Çok uzun bir sırada kişiler seciliyordu. Okuduğum okulun bahcesindeydik. Birden aralarından beni seçtiler. Sevdigim. Çocuğun arkadaşı yüzümü koyu yeşile boyamaya başladı. Kendi yüzü de boyalıydı. Burnuma ardından bir kırmızı kurdele gibi bir şey bağladı. Yüzünde sinsi bir ifade vardı tehlike bir gülümseme. Benım üstümde siyah bir şal yüzüm koyu yeşil. Tenim biraz koyu olduğundan çok kötü olmuştu yüzüm. Sırada birden sevdiğim çocuğun cok yakın arkadaşı geldi elinde palet vardı. Dediki bana ömer -sevdiğim çocuğun adı- in boyası bu. Ömer mi sürdü yüzüne diye. Çocuk beni normalde tanımıyor bende garipseyip hayır o sürmedi dedim. Süren kişinin adını verdim. Çocuk dehset blr ifadeyle yanımdan ayrıldı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevdiğiniz çocuğun ilişkilerinde sizden önce de bu tür durumlar yaşanmış. Arkadaşları bu çocuğu yönlendiriyor ve sizi, kendi istekleri doğrultusunda ona empoze ediyorlar. Bu bir oyun sanki. Ve hiç de hoş değil. Aslında belki de bu genç arkadaşlarının elinde oyuncak olmuş ve sizi de bu oyuna dahil etmeye çalışıyorlar. Sizin için istemediğiniz şeyler söylüyor olabilirler. Aman çok dikkat edin. Kendi soytarılıklarına sizi de alet etmesinler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA