Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YÜZÜK TAKMAK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Okay
Selam kahın dün akşam eski erkek arkadaşım arayıp özür diledi ben onun hakkında çok kararsızım ne yapmam gerektiğini bilmiyorum dün kandildi çok dua edip uyudum rüyamda yeşil bi vadide berrak akan dereye doğru yürüyorum dereden büyük bi tektaş yüzük buluyorum benimmiş çok şaşırıyorum alıyorum onu sonra iş yerinden arkadaşım geliyo bende dereden yüzük aldım diyo bana bi yüzük gösteriyo alıyorum tek taş üzerinde mavi boncuklar var çok beğeniyorum takıyorum parmagıma mutlu oluyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belli ki kadersel bri seçim var önünüzde. Bana kalırsa eski erkek arkadaşınızı seçmeyeceksiniz. Çünkü çok daha cazip ve kaçırılmayacak bir kısmet gelecek kapınıza. Mavi gelecektir, bu birliktelik gelecek vaad edecek. Eğer işyerinden arkadaşınız erkekse ve ona ilgi duyuyorsanız bu kişi olabilir. Arkadaşınız bir kadınsa sizi biri ile tanıştıracak olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA