Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YUNUS GÖRMEK

29.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Serap
Magara gibi bir yerdeydim kuzenlerim ile deniz görünüyordu. Kocaman bir yunus balig yada balina magara gelmisti az su orda vardi onu iyilestirmistim ama iyilestikden sonra kücülmüstü sonra suya geri biraktim. Bir adam polis di sanki o aldi kücük yunus balig uzag atmak isterken kayalara carpti ondan sonra uyandim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz yunusu iyileştirmişsiniz ama aslında kendi enerjinizi dengelemişsiniz, küçülmesi o yüzdendir; pozitif enerjisini size aktarmış. Yunuslar bu dünyadaki ilahi güçleri temsil ederler; onlar bizi korurlar ve kollarlar. Ve onlar çoğu kez kötü muameleye maruz kalırlar, onların amaçları negatifi toplamak pozitife çevirmektir. Polisin onu yaralaması negatif yükünden kaynaklanıyor. Bu rüya sonrasında pek çok işiniz yoluna girecektir; sağlık sorununuz varsa düzelecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA