Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YÜKSEK YAPIDAN ÇIKMAK

27.06.2016

RÜYA YORUMLARI

KAHİN
Gönderen Mimoza
Köydeki bahçede yüksek bir cami benzeri yapı içindeyim.duvarları çatlamaya başladı nerdeyse yıkılacak herkes Duvarların altına saklanmaya Çalışıyor dışarı çıkamıyor sadece ben çıkabildim dışarı.bahçede bir adam beni bekliyor.içerde bir kitap okudunuz ve şimdi onu bana özetleyeceksin diyor.kitabı okudum,15 sene öncede tekrar okumuştum ama tam hakim Değilim diyorum ve bildiklerimi anlatmaya başlıyorum.kitabın içinde Mehmet var konusu o diyor adam bana.mehmet diye birini tanımıyorum gerçek hayatta.
Kahin’in Rüya Tabiri Hedeflediğiniz şeyler artık geçerliliğini yitiriyor ya da sizin ve çevrenizdeki pek çok insanın hüsrana uğramasına neden olacak gelişmeler var. Neyse ki siz fazla ileri gitmemişsiniz, çok zarar görmeyeceksiniz. Sonrasında yaşadıklarınızdan ders alıp almadığınız sınanacak. Başkalarının hayatlarına bakın. Sizinle birlikte aynı hedefe odaklanmış "Mehmet" isminde birinin hayatından çıkartacağınız çok önemli dersler var. Bunları hayat size daha önce de öğretmiş ama hafızanızdan silip atmışsınız. Bu kez bu derslere ihtiyacınız var.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin yorumcu KAHİN sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA