Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YOLUNU KAYBETMEK

15.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sulecavdar
Yoldayim yolumu kaybetim karanlik karsida lambalar vardi isik binalar ve oraya dogru ilerliyordum telefon askimi ariyim dedim yolumu buldum toplandik kadin benden yakın kadın vardı bana geldi sevgilim 2 gündür üst üste benzer ruyalarda kadin goruyorum sevgilime yakinlasmaya calisan orda vuruldu koluma dustu sevgilim acile kaldirdik agladim gulmekli kadinda karsimda sol da bekliyordu adam laf atti ve 1 hafta oncede facesine fak diye 2 fotorafta evli ciftin fotorafi vardi sevgilimin ..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aklınız karışmış sizin. Bu durum cümlelerinize de yansımış, yazdıklarınız rüya mı yoksa gerçek mi anlamak imkansız. Sevgilinizi rüyanızda kıskanıyorsanız bu rüyalar haberci olmazlar. Ayrıca üst üste görülen benzer içerikli rüyalar da haberci değillerdir. Aldatıldığımızı bazen rüyada anlarız ama bunu direk olarak görmeyiz; sembollerle anlatılır bize. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA