Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YOLUN KESİLMESİ

03.11.2016

RÜYA YORUMLARI

KAHİN
Gönderen Cancan
Yakın arkadaşımla işten çıkıyoruz arabadayız ben kullanıyorum sonra biraz dinlenelim diye kenera çekiyorum ara bir sokakta duruyoruz. Arabanın arka koltuğunda telefonla uğraşıyoruz. Arkamızda da yolun tam ortasında Demir bir sandalyeye oturmuş bir adam içki içiyor ve şişeyle konuşuyor. Sonrasında ben aslında bizden başka tuhaf canlılarla konuştuğunu farkediyorum ve telaşlanıyorum gitmek için sürücü koltuğuna geçerken ileride oynayan çocuklar toplarını bırakıp elinde palayla yolumuzu kesiyor
Kahin’in Rüya Tabiri Yolun kesilmesi.. Bir kararınızı uygulamaya koyacaksınız ya da koydunuz. Ancak bir ara verme zamanı olduğunu düşüneceksiniz. Rüyanız bu noktada sizi uyarıyor. Beklemek için uygun zaman değil. Düşüncesiz ve belki de akıl sağlığı yerinde olmayan biri nedeniyle zor zamanlar yaşayabilirsiniz. Siz bu sorunla uğraşırken iyi niyetli olmayan insanlar yolunuza çıkabilir ve sizi zorlayabilecek haberler gönderebilirler. Dikkatli olun. bence.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin yorumcu KAHİN sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA