Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YOLA YATAK SERMEK

11.01.2017

RÜYA YORUMLARI

KAHİN
Gönderen ceren oguz
Rüyamda bizimevin önünden sokagın başına sırayla dizilmiş yatak ve yorganlar gördümtemiz,beyaz ve pamuktanGüya belediye yollamış.bende evdeki fazla sünger yatak 3 tane var onlarıda aşagıya indiriyorum yanımdada kızkardeşimin 4 yaşında kızbebegi var.sonra eve çıkıyorum evde rahmetli annem ve rahmetli agbim var tartışıyorlar ,sanki agbim anneme tokat atıyordu.o sırada kızkardeşim bana yeni buzdolabı alacagını sölüyor bende kızıyorum daha bankaya borcun var tamir ettir,hem taşınabiliriz diyorum
Kahin’in Rüya Tabiri Yola yatak sermek.. Yoldan gelecekler ya da haberler var. Bir durum açılmış ve siz de gelişmesi için destek olacaksınız. Konu ailenizle ilgili ve resmi bir durumu içerebilir. Eviniz yeniden yapılacaksa konu bununla ilgili olabilir mesela, kentsel dönüşüm olabilir ya da benzer bir şey. Zamanında annenizle abiniz bu konu yüzünden anlaşmazlık yaşamış olabilirler. Biraz masraflarınızı azaltma yoluna gidin ve maddi olarak tedarikli olun.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin yorumcu KAHİN sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA