Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YOL AÇILMASI

09.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bella
Merhaba halamın rüyasını yazıyorum.halam rahmetli annesi yakın arkadaşı ve arkadaşının iki oğluyla denizin içindeymiş.deniz mavi berrak düzmüş ayrıca denizden oluşmuş birkaç tane piramit şeklinde yükseltiler varmış.denizde biraz yürümüşler sonra birden denizin içinden karaya doğru toprak bir yol açılmış. halam annesine gitmesi gerektiğini işi olduğunu söylemiş.tam yola giderken annesi onun önüne yolunda başına bişey fırlatmış.halam alıp bakmış ki oda rahmetli babasının resmiymiş.sevgiler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yol açılması.. Yakın arkadaşı sadece desteği temsil ediyor. Halanızın önünde yeni bir yol açılacak; hedef, babasının yolu, onun gibi olma çabası ya da onun yaptığı bir şeyin aynını, benzerini, devamını yapma durumu. Aslında halanız bu durumu bilmeden başlatacak ama sonuçları çok iyi olacak. Bu durum kadersel bir süreç ve ilahi güçler ona destek olacaklar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA