Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YILDIZLARA BAKMAK

02.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sade
Rüyam onunla açık havadayız lüks mekanları geçiyoruz benı aile çay bahçesi gibi bir yere goturuyor hatta düşünüyorum daha lüks yerleri geçip bu mutevazi yere geldık dıye orda da gozleme kısır tarzı şeyler satılıyor bana kendine ve kucağında bır erkek çocua alıyor bnde seviniyorum yardım edyr dıye yanıma glyr gkyuzunu gosterıyor yıldızlar gök harıka oluyor diyorum bızım oradan hic yıldız gozukmyor beniyıldızları gstrmek içn mi getirdin diyrum evet dyr yıldızlar burdan harıka gzkyr dyr dik ttyrm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O size hayal kurmayı öğretmiş. Ve hatta hayatınızda şu anda olmayan şeyleri hayal ediyorsunuz yani hayalleriniz yüksek diyeyim. Mütevazi olun ama hayalleriniz yüksek olsun. Rüya ayrıca çok güzel bir haber alacağınızı söylüyor. Rüyaları yazarken harf atlarsanız yayına alamıyoruz. Bir tek bunu gözardı ettim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA