Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YILANI ÖLDÜRMEK

25.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dream
Rüyamda oturma odasında koltuğun yastıklarının altından çıkmaya çalışan bir yılan görüyorum önce ince küçük bir yılan sanıyorum sonra çıktıkça çok büyük kalın bir yılan olduğunu farkediyorum ancak yılan rengarenkti kırmızı yeşil renkleri net hatırlıyorum korkuyorum ancak bana birşey yapmıyor bağırıyorum annem gidip öldürüyor sanırım o yılan 80 darbesinden beri bu evde yaşıyordu o zaman küçücüktü o zamandan beri bu kadar büyümüş diyolar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yılanı öldürmek.. Yılan çoğu kez maddi zorlukları ya da kazançları simgeler ama sizin rüyanızda kötülüğü simgeliyor. Bu yıllardan beri süregelen kötülük hayatınızdan çıkacak olmalı. Ama bu nedir bilemem. Darbe ile ilişkili olduğuna göre sosyal statünüzle ilgili olabilir mesela. Bir diğer yandan yılan, gerçekten kendi sembolünü taşıyorsa o yıllardan beri süregelen maddi sorunlarınız yakında son bulabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA