Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YEŞİLLİKLER ÇIKMAK

08.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 1 Demet
İyi akşamlar öncelikle. rüyamı anlatıyorum kendimi çimenlik yeşillikler arasında gördüm yeşilliklere doğru çıkıyordum geniş bir alandı yemyeşil güzel bir yerdi daha sonra rüyamın içinde biri bisikletini kullanırken tam uçurumun kenarında durdu. çimenlik olan yerin aşağısı denizdi uçurumun olduğu yerde aşağısında deniz vardı. daha sonra tanımadığım kişiler vardı kız topluluğu vardı herkes birbirine çiçek atıyordu. benim karşımda olan kız da bana beyaz renkte demet halinde çiçek attı karşıdan. atletimi değiştirdim siyah renkti beyaz giydim. birde eşimin aldığı kolyede baş harflerimiz var ama onun baş harfini bir kız kolyeden koparmış anneme gösteriyordum koptu gibisine şuara aramız bozuk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızda yeni ve güzel bir döneme doğru yol alıyorsunuz. Başkalarının sorunlarına tanık olacaksınız ama neyse ki içinde olmayacaksınız. Çiçekler bazen evliliği temsil eder. Bazen de mutluluğu yakalayacağınızı. Siz evli olduğunuza göre eşinizle aranızın düzeleceğini söyleyebilirim. Beyaz atlet de iç dünyanızın aniden aydınlanacağının habercisi zaten. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA