Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YEŞİL GİYMEK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen çiçek
Mrb..ruyamda benden hoslanan birinden elimde büyük bir saksida topragin içinde üstünde fazla olmasada çiçek hediye almisim ve bi anda rüyanın içinde ikinci kez çok güzel yeşil renkli bir elbise giyindigimi gördüm yine aynı şekilde saksi elimde varmış heyecan ve yorgunlukla anneme uzatiyomusum aldigim saksiyi...ne demektir bu sizce..şimdiden tskler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hem sizin hem başkasının rüyası gibi anlatmışsınız. O nedenle bu tek bir rüya mıdır anlamadım. Ayrıca ikinci kez yeşil giymiş olduğunuza göre önceden de mi yeşil giymiştiniz? Anladığım kadarı ile yorumlayayım. Saksı çiçeği umutları, emekle elde edilecek sonuçları temsil eder. Bu sonuçlar genelde aile ya da aile kurmakla ilgilidir. Yeşil giymeniz muradınıza kavuşacağınızın işareti. Yorgun olduğunuza göre gereken çabayı göstermiş ve güzel sonucu haketmişsiniz demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA