Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YERE DÜŞEN KOLYE HAKKINDA KONUŞMAK

24.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eylül sağlam
Merhaba, yakin zamanda sonucu kotu biten bir iliskimden dolayı bu tur ilişkilere inancım kalmadı bu yüzden hayirlisiyla bir an önce doğru insanla tanışıp evlilik istiyorum dualar ediyorum. Rüyamda ise kendi kendime ev kuruyorum fakat olucak gibi olmayan basit ev sonrasında beni birisi oradan aldı ve bi gencin karişisindaydim bana baktı ve sen evlenmek istiyor musun dedi bende evet bir ofiste yoneticide olsam evlenmek istiyorum dedim gözleri biraz iri ve kahverengiyi sonra çok geçmedi geldi sonrasında arabasına bindi ve bir yere gidiyorduk benim elimde gecmis den kalan birşey vardı kolye gibi o yere düştü alacaktır ki o insan bana gülümseyerek dedi ki ismimi söyleyerek başladı söze "ben yere dusunleri sevmem ve yemem" bende utandım baktım kaldım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendinizi karşılıksız sevginin üzüntüsünden kurtarmak için dışarıya kapatmışsınız. Ama şimdi karşınıza sizi başka alemlere götürecek, evlilik yolunda ilerleyebileceğiniz bir genç çıkacak. Onun size telkinleri ile geçmiş ilişkinize ait defterleri kapatacaksınız. O kişi sizi fikirleri ile etkileyecek biri. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA