Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YER ALTINDA KALMAK

27.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen venüs
Rüyamda erkek arkadaşım ve annesiyle birlikte metroyla seyahat ediyorduk.indiğimiz yer yerin çok altı gibiydi annesi asansörle çıktı biz yürüyerek çıkmaya çalıştık.ilerlerken erkek arkadaşım benim kaybettiğim kırmızı bir şemsiyeyi göstererek bak burdaymış dedi ona almamasını başımıza bir iş geleceğini söylesemde şemsiyeyi aldı.sonrasında tuhaf sesler duymaya başladık,ürpermeye başladım ama bunu gerçek anlamda da hissedebiliyordum.kaskatı kesilmiştik dua ettiğimi hatırlıyorum çıkışı hatırlamıyorm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yer altında kalmak.. Bir süreç, birlikte, bir arada, güvende yaşanacak. Ancak sonrasında, siz ve arkadaşınız bir tercih yapacaksınız. Belki bu tercih, yaşamınızla ilgilidir ya da bir iş için seçiminizdir. Anne, size bunun doğru olmadığını anlatmaya çalışacak ya da o bambaşka bir yol seçecek. Bundan sonrasında yaşanacak bazı sıkıntılara parmak basıyor rüyanız. Eskiden güvendiğiniz insanlara sakın güvenmeyin, erkek arkadaşınızın seçimleri ve öngörüleri yanlış olabilir, onu ikaz etmek yerine durdurun. Bu insanlara güvenmek elinizi kolunuzu bağlayacak gelişmelere neden olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA