Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİDEN ÖĞRENCİ OLMAK

06.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Fatoş
Rūyamda şu anda öğretmenlik yaptığım okulda ortaokul sınıfına öğrenci olarak gidiyorum sonra da öğleden sonra öğretmenlik yapiyorum. Sonra diyorum ki öğrenciler ortaokul formamla görūyorlar inanmayacaklar öğretmen olduğuma. Acaba beyaz önlukle mi girsem acaba sinifa diyorum sonra da gideyim mūdūr yardımcisiyla görūşeyim diyorum mūdūr yardimcisi beni görūnce kaçiyor sonra tekrar gidiyorum bağiriyor ben de diyorum ki ben ortaokulu okudum hatta ūniversiteyi okudum neden tekrardan ortaokula gidiyorum diğer arkadaşım gitmiyor diyorum. Sonra o da diyor ki ilçe milli eğitim istedi. Sonra ben ağlamaya başlıyorum ve mūdūr yardımcısına sarılıyorum ancak sarılınca onun hamile olduğunu anlıyorum. Not: aynı ortamda çalıştığım arkadaşla anlaşamıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rekabet ve süreçten kendine dersler çıkartma zorunluluğu sizi yıpratmış. Gelişen olayların size bazı hayat dersleri verdiğini düşünerek katlanmaya çalışıyorsunuz ama bazen kendinizi küçülmüş hissediyorsunuz. Öğrencilerin bu rekabeti hissetmelerinden endişelisiniz mesela. Rüya haberci değil neyse ki çünkü ağlamışsınız. Müdür yardımcınız da gelişen olayalardan sıkıntı duyacak. Yalnız bir tavsiye; bu durumun üzerine fazla gitmeyin, resmi makamları araya sokarak sizi daha fazla üzebilir arkadaşınız. Ilımlı davranmaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA