Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİDEN EVLENMEK

23.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen olcay yıldırım
Gelinlik giymişim evlenecekmişim.17 yıl önce evlendiğim gündeki halim gibi genç ve güzelim gögüs dekolteli gelinlik giymişim böyle gelinlikleri eleştiririm aslında.eşimle evlenecekmişim eşimde havuzun içinde .termal havuz gibi burası kapalı bir yer.havuzun suları dışarı taşıyor ayakkabım ıslanınca çıkarıyorum beyaz ayakkabılar. aslında çıkarmamın asıl nedeni az topuklu bir ayakkabı giydiğimi görsünler boyum uzun olduğunuanlasınlar diye havuzda 3 yaşında oğlumda varetrafta tanıdıkbirkaç kişi var.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya yeniden evleneceğinizi ve pek çok sorunu da böylece geride bırakacağınızı haber veriyor. Hem de başkalarında eleştirdiğiniz bazı şeyleri yaşayacaksınız ama buna aldırış etmeyeceksiniz. Ayrıca eğitiminizle ön planda olmaya da çabalayacaksınız. Sanki evleneceğiniz kişi sizden eğitim olarak çok üstte de siz kendinizi ispat etmek isteyeceksiniz gibi görünüyor. Eski kocanız sadece bir sembol. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA