Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLENİN ETLERİNİN YENMESİ

14.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüya81
Babaannemin1yıl önce vefat etti göğüs kafesi açılmış, bir kartalda organlarını yiyor. Bende izliyorum şaşkın bir şekilde ölü zannediyorum babaannemi fakat değilmiş. Kartalın her ısırığında gözlerini kıpırdattığını acı çektiğini görüyorum. Sonra birden gözlerini açıp bana bakıyor bir süre ve geri yatıyor tekrar. Sonrasında uyanıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ölenin etlerinin yenmesi.. Başınız sağolsun. Babaannenizin ruhu, şu anda bir ara boyutta. Bu boyut ölülerin hayallerinden oluşan sanal bir alemdir, bir mekan değildir. Ölüler, dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl bu durum içinde kalırlar. Kutsal kitaplarda adı geçen kabir azabı burayı sembolize eder. Ölülerin ruhları burada vicdani yüzleşme yaşar, ölümü idrak etmeye çalışır ve yaralarını yine kendileri sararlar. Bu sürecin bitimi ruhun kendisi ile ilgilidir. Gereken idrak sağlandığında ölüler katına çıkar ve ondan sonra onları sadece haberci rüyalarda, sembolik olarak görürüz. Babaanneniz şimdi bedeninin toprak altında çürüdüğünü hissediyor ve maddi bedene olan aşkı nedeniyle bundan çok büyük bir azap duyuyor. Siz onun hayallerinin içine girmişsiniz. Biz bunu sık sık yaparız ama pek hatırlayamayız. O, bedeninin adeta tiftik tiftik edildiğini düşünüyor olmalı. Bir süre daha böyle hissedecek. Ruhlar dünyaya gelirken maddi bedene bağlanırlar ve adeta maddeye aşık olurlar. Söylediklerimi daha iyi anlayabilmek için arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA