Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

07.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Süheyla
Merhaba, eşim 40 önce vefat etti. çok özlüyorum. Rüyamda onu gördüğümü düşünüyorum ama görüntüde sadece eli var. Eli onun eliymiş ama onun eli gibi değil zarif beyaz yumuşacık bir el. elini öpüyorum, seviyorum ve ağlamaklıyım. tuvalete zeytin koymuşsunuz diyor. anlam veremiyorum. başımı sallıyorum . ağlıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun. Eşinizin vefatı çok yeni. Onun ruhu şu anda ara boyutta, araf dediğimiz yerde. Size ulaşmaya çalışıyor olmalı. Bir süre daha bu bölgede kalacak. Sonrasında ya bedenlenip yeniden dünyaya gelecek ya da ölüler katına çıkacak. Orada kaldığı süreçte ölümü idrak edecek, vicdani yüzleşme yaşayacak ve yaralanan ruhu tedavi edilecek. Bu bölge bir hayaller alemidir. Aslında bir hiçliktir ama hayallerden oluşan mekanların ve durumların içinde anlık geçişler yaşar ruh burada. Onu yeniden rüyanızda görebilirsiniz. Size söylediklerinin bedenli iken yaşadıkları ile bir ilgisi vardır. Düşünün bakalım ne demek istemiş olabilir. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okursanız ruhların yolculuğu konusunda daha çok bilgi edinebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA