Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bikovali
Esim ruyasinda gecen hafta vefat eden annesini goruyor annesi ona sali gunu gelinlik giyecegini soyluyor sonra esim kendini uzaktan akrabalarina gidiyor onlar ekmek yapiyor oda iki tandirda yufka ekmek pisiriyor hizli hizli
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ölenlerin ruhları, yaşamla ölüm arasında bir bölgede bir süre bekler. Bu boyut hiçlik alemidir ve sadece hayallerden oluşan mekanlar vardır. Hayaller, yeni ölenlerin ruhlarının vicdani yüzleşmelerine, ölümü kabullenmeyişlerine ve dünyadaki yakınlarına ait olur. Bizler uyku esnasında bu ara boyuta çıkar ve yakınlarımızın ruhlarının çekim alanına gireriz. Eşiniz kendi anneannesinin hayalinin içinden geçmiş olabilir. Eğer gelinlik giyeceğini söyleyen eşinizin annesi ise önümüzdeki bir salı, onunla ilgili önemli bir gelişme olabilir. Ekmek yapmak, para kazanmak anlamına gelir. ,, Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA