Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

01.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nur
Babannem bu yıl şubat ayında vefat etti. evine gidiyoruz erkek arkadaşımla beraber gidene kadar çok garip şeyler yaşıyoruz. Babannem çok farklı bi yerde oturuyor en alt katta kapısında ayakkabılar var. Babannem çıkıyo içerden kardeşlerinin akrabaların orda olduğunu söylüyo. Babannem hastaymış ziyarete gitmişler ve babannemin yüzü sanki felçli gibiydi. Babanneme sarılıyorum hastayım diyor. Neyse garip ki erkek arkadaşım çıkarıp 50 tl bırakıyor ben veririm diyorum veriyorum verdiğimde uyanıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhlar bedeni terk ettiklerinde, bir ara boyuta çıkarlar. Burada ölümü idrak etmek, yaralanan ruhlarını tedavi etmek ve vicdani yüzleşme yaşamak için bir süre kalırlar. Ara boyut bir hayaller alemdir. Ruh burada, sürekli değişen ve akan hayallerinin içinde yaşar. Bizler uyku esnasında bu ara boyuta çıkar ve yakınlarımızın hayallerinin içinden geçeriz. Babaanneniz şu anda ara boyutta. Akrabalarının orada olması ve felçli, hasta olması onun hayalleri. Aslında bir bedeni yok ama daha dünya hayatının etkisinde. Ruhlar burada bazen çok acı hayallerin içinde olurlar. Bedenleri çürürken toprağa battıklarını, hastalandıklarını, bedensel güçlükler yaşadıklarını görürler. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okursanız ara boyut hakkında yazdığım diğer şeyleri de okuyabilirsiniz. Erkek arkadaşınızı tanıyorsa o bölüm de onun hayallerinin bir parçasıdır. Dünyevi şeylerden kopamadığı için paraya ihtiyaç duyduğunu düşünüyor olabilir. Başınız sağolsun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA