Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

13.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Deli
Rüyada aynı kişiden 2 kişiyi yanyana görmek ve konuştum.. Yanı sıra yeni kaybettiğim babam yattigi yerinde rahat degilmis.. ormanlik alanda babamin yeri varmis buraya ben dahil kimseyi sokmamami kendimin dahil girmesini istemediler ne anlama geliyor acaba.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Başınız sağolsun, babanızın vefatı henüz çok yeni. Onun ruhu şu anda bir ara boyutta. Burası bir hayaller alemidir ve ruh burada dünyevi hayatın yol açtığı kötü etkilerden arındırılır, ölümü idrak etmesi sağlanır. Ama en önemlisi de vicdani yüzleşme burada yapılır. Babanız bu ara boyutta henüz ve bir süre daha da orada kalacak. Gece uykumuzda çoğu kez sevdiklerimizin enerji alanına girer ve onların hayallerinin içine çekiliriz. Babanız şu anda kendini ölümünün farkında değildir. Aslında bir gelip bir giden anlayışlar içinde kendi hayalleri ile seviniyor, üzülüyor ve pişmanlıklarını yaşıyor. Yerini rahat bulmaması da dünyevi hayatı aramasından kaynaklanıyor.Yeni ölenlerle ilgili yaptığım diğer yorumları arama bölümüne "yeni ölen" yazarak okuyunuz. Daha iyi bilgi sahibi olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA