Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

28.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Filiz
Mrhb ruyamda 1yil once ölen baba annemin mezarina gidiyoruz yanimda annem erkek kardesim ve 1.5yasindaki kizim var mezarliga gidoyoruz havada soguk bibakiyorum babaannem olmemis kendi mezarinn basinda cokusumus titriyoranemle birlkte battaniyeyle sariyozbabaane naslsn diyorm keskeolsem cok acim vardiyor biyeri agriyo gibi sanki sonra ben cep telefonu veriyorum al buna bak moralin duzelsn diye anemde sariliyo ona usumesin diye sonra kziim uyumus oluyo yere yatiriom onu anem yannda kalio
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. Babaanneniz şu anda o ara boyuttadır Biz uyku esnasında astral seyahat ile bu boyuta çıkarız ve tanıdığımız insanların ruhlarını görürüz; onlarla konuşur bazen de hesaplaşırız. Aslında bunu onlar isterler, tıpkı bir mıknatıs gibi kendi hayallerinin içine çekerler. Siz de babaannenizin hayallerinin içinden geçmişsiniz. Şu anda öldüğünü kabule edemediği için çok sıkıntıdadır. Onun için buradan yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Her ruh bu süreci yaşar. Kutsal kitaplarda adı geçen kabir azabı budur. Bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl sürecek ve sonra onun ruhu ölüler katına çıkacak. Ondan sonra onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA