Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

10.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı
Merhaba, ben rüyamda 3 ay önce ölen babamı gördüm.evimize gelmişti.geri gideceğini hepimiz biliyorduk.uğramıştı.sanki geçmiş zamanda gibiydik.yani sanki ben daha küçüktüm.beni tanımadı.ağladım.sen benim kızım değilsin dedi.annem üzülüyor.ablam ağlasın diye tersliyor.babam ise nötrdü.sanki hiç beni tanımıyor ya da sanki onun kızı olmadığım ona çok normal geliyor.benim ağlamamdan etkilenmiyor.peşindeyim bakmıyor.sonra karşımda kalbine enjektörle ilaç verdi.her an gidebilirim deyip hazırlanıyodu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun. Babanızın ölümü henüz çok yeni. Ölülerin ruhları vefatın sonrasında bedenden ayrılarak bir ara boyuta çıkarlar. Babanızın ruhu da şu anda orada ve belli bir süre de orada kalacak. Bu ara boyut bir hayaller alemidir. Ölünün geçirdiği hayat ve bu hayata ilişkin hayaller, yanılgılar, acılar, pişmanlıklar bir bir gözünün önünden geçer. Adeta bunların içinde yaşar diyebilirim size. Ve biz uyku esnasında bu hayallerin çekim alanına girerek onların yanına gider geliriz. Siz babanızın hayallerinin içinden geçmişsiniz. Demek ki sizinle ilgili bir sıkıntısı varmış ama nedenini ben bilemem, size kızgın olduğunu söyleyebilirim sadece. Onun yaşamı ile ilgili bir nedeni olmalı bunun. Şimdi o kendi durumuna anlam veremiyor çünkü öldüğünü kabullenmesi henüz mümkün değil. O boyutta hayaller o kadar güçlüdür ki ruh öldüğünü anlayamaz, kendini rüyada zanneder. Kıvranır, uyanmaya çalışır ama yapamaz. hepimiz bu aşamadan geçeceğiz. Bir süre sonra kendi kendini iyileştirecek, durumunu idrak edecek ve hatta özgürlüğün tadına varacak. Bedensizken yapabildiklerini keşfedince ölmenin yeniden doğmak olduğunu anlayacak. Bu aşamadan sonra süratle ölüler katına çıkacaktır. Ondan sonra onu yalnızca haberci rüyalarda göreceksiniz. Haberci rüyalarda ölüler genelde susarlar, konuşsalar bile bir kaç kelime söylerler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA