Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK.

26.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yasmin
Rüyamda ölmüş olan eniştemi görüyorum hasta şekilde yatyor yatakta bulunduğu ev büyük yarı dolu içinde kızım ve kız çocukları vardı .Eniştem kalb hastası oluyor Annem ablamla eniştmi ayırmş oluyor eniştm hasta olduğu için,ve ben eniştemin yattıgı yatağa gidip saçını okşuyorum ve biz sni çok seviyorz diyorum eniştem bana ablan da beni bırakmaz değilmi diye soruyor.Eniştem vefat edeli 1,5 yıl oldu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun. Eniştenizin ölümü henüz çok yeni. Onun ruhu şu anda, yaşamla ölüm arasında, bir ara boyutta. Burada, dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl kalacak. Bu süreç onun ölümü idrak edebilmesi, maddi dünyadan bağlarını kopartabilmesi ve vicdani yüzleşme yaşaması için gerekli. O şimdi bir hayaller aleminde. Bir hayalden diğerine atlayan, acı çeken, sevinen, şükreden, pişman olan haller içinde gidip gelmektedir. Bir hayalden diğerine jet hızıyla geçer ve kendi de ne olduğunu kavrayamaz. Hepimiz aynı yolda geçeceğiz. Bizler uyku esnasında bu ara boyuta kısmi ziyaretler yaparız ve genellikle de tanıdıklarımızın hayallerinin içine çekiliriz. Siz de eniştenizin hayallerinin içine girmişsiniz. Belli ki o dünyadan kopamıyor ve ablanızın onu bırakmasını istemiyor. Aslında dünyadakiler ne kadar düşünürlerse, ölülerin ruhları ara boyutu o kadar zor terkeder. Siz onunla iletişim kurduğunuza göre bundan sonra da sık sık onu görmeye gidebilirsiniz. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak bu konuda daha önceden yaptığım yorumları da okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA