Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

03.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yegane teymur
Ben yakin zamanda kocami kaybettim.dun gece ruyamda annemin beni uyurken bogdugunu gordum.gozlerimi acdigimdaysa onun annemin deyil de kocamin oldugunu gordum.yani ilk once annem goruntusundeydi ama sora kocam oldugunu gordum.uykumdan nefes nefese uyandim.sanki gercekden boguluyormuw gibi oldum.bunun anlami nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ölenlerin ruhları dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl kadar ara boyutta kalır. Araf dediğimiz yer ya da belki de kabir azabı tabir edilen durum budur. Bu süreçte ruh ölümü idrak eder, kendi kendisi ile yüzleşir (çünkü ego ortadan kalkmıştır) ve yaraları tedavi edilir. Biz uyku esnasında bu ara boyuta çıkar ve yakınlarımız tarafından onların hayallerinin içine çekiliriz. Ara boyuttaki ilk zamanlar ruhlar için gerçekten azaptır. Eşiniz mutlaka kötü hayaller görüyor ve siz de o hayallerin içinde yer almışsınız. Şu anda onunla ilgili olarak gördüğünüz rüyalar haberci olmayacaktır ve çok fazla üzerinde durmanızı tavsiye etmem. Ölüm sonrası durumları anlayabilmek için bu konuda yaptığım diğer yorumları da okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA