Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

27.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Deniz yetkin
Mrblar bu annemin rüyası annem evdeymiş ve kapı çalmış iki tane asker görünümlü elinde silahlı iki kişi kapıya gelmiş borçlarını istemişler ben demişim ki şimdi neden geldiniz iki üç gün süre istemiştim demişim ve rahmetli babam gelip korkmayın bişey yok diyip adamları göndermiş iki tane beyaz kedi de duruyormuş orda ve anneme bi anahtar vermiş babam annemde kaderimiz açılıyor demiş ve kapıyı açmış bu arada babamı üç ay önce kaybettik
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri . Başınız sağolsun, babanızın vefatı henüz çok yeni. Onun ruhu şu anda bir ara boyutta. Burası bir hayaller alemidir ve ruh burada dünyevi hayatın yol açtığı kötü etkilerden arındırılır, ölümü idrak etmesi sağlanır. Ama en önemlisi de vicdani yüzleşme burada yapılır. Babanız bu ara boyutta henüz ve bir süre daha da orada kalacak. Anneniz babanızın hayallerinin içine çekilmiş. Çoğu kez sevdiklerimizin enerji alanına girer ve onların hayallerinin içine çekiliriz. Babanız şu anda kendini ölümünün farkında değildir. Aslında bir gelip bir giden anlayışlar içinde kendi hayalleri ile seviniyor, üzülüyor ve pişmanlıklarını yaşıyor. Annenizin gördüğü bu rüya aslında babanızın o andaki bir hayali. Haberci bir rüya değil. Yeni ölenlerle ilgili yaptığım diğer yorumları arama bölümüne "yeni ölen" yazarak okuyunuz. Daha iyi bilgi sahibi olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA