Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN BİRİNİ GÖRMEK

23.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Handan Toprak
Rüyamda altı ay önce ölen ünlü ilahiyatçının evine gittim. Bir dairede oturuyordu. Evde benden başka birileri daha vardı ama ben tanımıyorum onları.Hoca eski haline göre yüzü daha toplu ve daha genç görünümlüydü. Hoca mutfağa girdi. Ben arkasından gittim, Helvayı tencerede karıştırıp yaptıSonra tabaklara koyup ikram etti. Masaya koydu.Helvayı tabaklara muntazam ve uzun bir şekilde koymuştu. Ben yiyip yemediğimi hatırlamıyorum, ama hoca kendisine koymuş olduğu helvayı iştahlı bir şekilde yedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ölen birini görmek.. Uyku esnasında, yeni ölenlerin ruhlarının bulunduğu ara boyuta çıkarız ve onların hayallerinin içinden geçeriz. Bu bölge bir mekandan yok bir hal'dir. Ölülerin hayallerinden oluşur diyebilirim. Onlar bu bölgede, vicdani yüzleşme yaşarlar, ölümlerini idrak etmeye çalışırlar ve yaralanan enerjileri tamir edilir. En zoru bedenden ayrılmaya alışmaktır. Ruhlar, ölümlerinin ilk bir iki yılından bedenden ayrılmanın şokundadırlar ve ölümü kabullenemezler. Bedenliyken yaptıklarını hayal ederler, alışkanlıklarını ve inançlarını sürdürmeye çalışırlar. Gördüğünüz kişi de bu durumda olmalı. Yeni ölenlerle ilgili yaptığım diğer yorumları, arama bölümünü kullanarak okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA