Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN BİRİNİ GÖRMEK

08.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Itirazım var
Rüyamda abimin arabasıyla çarpıp ölümüne sebep olduğu adamın abimin bahçesinde dut ağacına bağlı zincirlenmiş bir şekilde köpek gibi uluduğunu gördüm. Zor durumdaydı. Yorumlarsanız sevinirim Kahin Hanım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ah! Çok acı bir ölüm olmuş adam için, beklenmedik bir durum ve muhtemelen hayattan beklentileri, hayalleri, umutları varmış. Genç bir ölüm olduğunu düşünüyorum. Ölülerin ruhları vefatın ertesinde ara boyuta çıkarlar. Burası ölümü idrak etmek ve yaraları sarmak için bir tedavi alanı olmakla birlikte aynı zamanda da bir vicdani yüzleşme alanıdır. Beden ortadan kalkınca ego da ortadan kalkar ve sorgulama yaşanır. Ancak ani ve genç ölümlerde sorgulamadan çok önce ölüme isyan vardır. Bu adam şu anda onu yaşıyor. Biz geceleri uyku haline bu ara boyuta çıkarız ve ölülerin hayallerinin içinden geçeriz. Aslında bir bakıma bizi o hayallere çekerler. Siz adamın hayallerini görmüşsünüz. Kendisini abinize bağlamış ve sesini duyurmaya çalışıyor. Çok acı çektiğini düşünüyorum. Umarım en kısa zamanda kurtulur bu acıdan. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA