Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YATIR ARAMAK

14.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yatırbank
Kahin selam rüyamda bir mezarlığa gelmişim. Akşam vakti. Mezarlık denizin kenarında. Yan tarafından mezarlığa geliyorum. Eski iş arkadaşımı görüyorum. Yatır buradaymış diye bana haber veriyor. Gerçekten mi diyorum, şüpheli bir şekilde...Burada varmış gibi durmuyor. O anda eski kavuklu mezar taşlarından birini görüyorum. Hadi ilerleyelim ve ziyaret edelim diyorum. O anda birde üzerinde küçük sarı limonlar ve ayrı bir ağaçta yeşil bademler çıkmış iki ayrı ağaçta gördüm. Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dileklerinizi gerçekleştirmek için bir çözüm arayışı içindesiniz. Ne olursa olsun yapacağım dediğiniz şeyler var ve inançla sarılıyorsunuz bunlara. Aile ile ilgili bazı ufak sorunlar olabilir ama aynı zamanda da çok güzel kısmetler elde edeceksiniz. Hayat bu, bazen sıkıntı bazen sevinç; bu şekilde ilerlemeyi öğrenmelisiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA