Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YARIŞI KAYBETMEK

01.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eray
Rüyamda koşu yarışı yapılıyor.Yarış başlıyor benim haberim yok.Sonra ordakilere daha biz varız diyorum.Ana yarışdan önce bir yarış yapılıyor.Bende koşuyorum.En sondayım herkesi geçiyorum.Ama geçerken zorlanıyorum.Geçtiklerimde maynunlar.Finişe yaklaşırken bir anda lastiğim patlamış oluyor.Gidemiyorum birinci olamıyorum.Finişe yakın yerde benim arkamda ki birinci olucak yanıma geliyor.Zenci bir kadın.Onun patronu var.Sahtekarlık yapıyorlar yarışta.Sonra kadın gülüyor.Rüyam bitiyor.Yorumlarmısınız
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Koşu yarışında lastiğinizin patlamasını anlayamadım. Ancak bu rüya sonradan dahil olduğunuz ciddi bir rekabette, ön saflarda yarışacağınızı haber veriyor. Belki de şu anda böyle bir rekabet içindesiniz. Bu durum işinizle ilgili. Ancak bir şanssızlık olacak. Güzel sonuçları başkasına, bir kadına kaptıracaksınız. Bu kadının zenci olması, sizin için daha önce önemli işler yapmış, size müjde olmuş biri olduğunu anlatıyor olabilir. Ayrıca o, kendi işini yapmıyor, sahtekarlığa meyilli bir patronu var. Belki de bu noktada rüya, hilekarlığa karşı sizi uyarıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA