Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YANLIŞ YOLA GİRMEK

31.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ozkan
Rüyamda Akşam otomobilimle düz yolda gideken yanlışlıkla farkında olmadan sarı tuzakların olduğu ters yola girdim. Arabamın sol tarafının hafiften çöktüğünü hissediyorum. tuzağı geçtim durdum ve kendi kendime eyvah bütün lastikler patladı düşündüm arabamdan inidim lastiklerime baktım mucizevi bir şekilde arcımın 3 lastiği sağlam çok şaşırdım. Sadece sol arka lastiğim patlamış şimdi ne yapacam durduk yere iş çıktı başıma diyorum ama lastiğe müdahale etmiyorum. 3 lastik patlamamış şaşırdım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Çok ters ya da çok yanlış bir karar vereceksiniz ve dönüşü olmayan bir yola gireceksiniz. Yine de şanslı birisiniz siz ya da sizi koruyorlar. Ancak uzun süre hareket edemeyeceğiniz, olayın içinden çıkamayacağınız bir durumda kalabilirsiniz. Bu rüya bir uyarı rüyası. Bu günlerde karar alırken iyice araştırın ve başkalarının fikirlerini alın bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA